IMFsoft, s.r.o. - Váš maják v moderním světě

Nabízím práci ve školství

Nový příspěvek

Nový záznam - RE: Svačinářka/uklízečka...


26ad 


 * - povinné údaje

  <i>...</i> - kurzíva
<u>...</u> - podtržení
<b>...</b> - tučný text
Text (nebo jeho část) začínající na http://, https:// a ftp:// bude automaticky zapsán jako hypertextový odkaz


Existující záznamy

Paní učitelka/teta do miniškolky
Hledáme paní učitelku/tetu na částečný až plný úvazek do soukromé miniškolky v Praze 10 - Vršovicích. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení a příjemnou práci s malým počtem dětí v rodinném prostředí. Požadujeme laskavou a trpělivou paní/studentku, samostatnost, odpovědnost, pedagogické vzdělání a zkušenosti s dětmi výhodou. Nástup možný ihned, nejpozději v listopadu 2017. V případě zájmu prosíme zašlete Váš životopis na email: helena.pichova@email.cz. Děkujeme a těšíme se na Vás!
RE: Paní učitelka/teta do miniškolky...
Aneta Skopová  (19.02.2019 13:00)
Dobrý den měla bych zájem o tuto práci ve školce. Je mi 18 let praxi již mám pracovala jsem ve školce v Jesenici a v Letňanech. Děti miluji chtěla bych se jim i nadále věnovat. S přáním hezkého dne Skopová Aneta
RE: Paní učitelka/teta do miniškolky...
Alice (15.02.2018 12:21)
Dobrý den
Velice mě zaujal vás inzerát měla bych o práci s dětmi zájem zkušeností mám ted uz asi dva roky chodím brigádne vypomahat do soukromé školky mám kurz sociální pracovnice a cca za 3 měsíce se chystám na kurz asistenta pedagoga velice me práce s dětmi baví a naplňuje a hledám práci v přátelském kolektivu to je taky potřeba:) jsem mladá 24leta slecna která ví co chce , v případě zájmu mě prosím kontaktujte na email nebo tel cisle:776 093 087 hezký den Dankova alice
UČITELKA MŠ
MŠ Praha 10 (17.11.2017 15:16)
Přijmeme ihned učitelku/lektorku do soukromé mateřské školky.
Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost, komunikativnost, kladný vztah k dětem a zájem o práci s nimi, schopnost empatie, kreativitu. Hra na hudební nástroj výhodou!
Nabízíme příjemné, klidné, přátelské a inspirující prostředí, kreativní práci s velmi malým kolektivem dětí (2-5 let), možnost vlastní realizace a dalšího vzdělávání, zdravé stravování, částečný úvazek (0,5-0,75), pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo, dlouhodobá spolupráce. Naše práce je naším koníčkem, proto hledáme podobně naladěnou paní/slečnu.

Nabízím práci
Klára Dvořáková (07.03.2018 09:25)
Mateřská škola Zahrádka, příspěvková organizace, Říčany, přijme pomocnou kuchařku, případně uklízečku, na plný pracovní úvazek. Nástup 1. 4. 2018. Bližší informace na tel. 727943646, e-mail: reditelka@mszahradka.ricany.cz
Nabízím práci
Renáta Pecáková (04.06.2018 12:29)
MŠ Sluneční (Praha 10 - Uhříněves) hledá učitelku na odloučené pracoviště MŠ (adresa: K Nedvězí 66, Praha 10 - Královice - jednotřídka)na celý úvazek, může být i nekvalifikovaná. Zástup za MD. Možnost prodloužení pracovního poměru. Nástup 27.8.2018.
Tel.737386103
Nabízím práci
Ing. Knesl (09.02.2018 09:25)
Hledáme výpomoc do soukromé školky v Praze 1. Jedná se o práci s dětmi, požadovaná kvalifikace pro povolání učitelka v mateřské škole nebo zdravotní sestra, zdravotní asistentka, ošetřovatelka, záchranář nebo profesní kvalifikace chůva nebo pracovník v sociálních službách. Rozsah práce dle dohody, nejedná se o HPP.

Dále hledáme asistentku - nekvalifikovanou osobu na výpomoc, nejlépe studentku pedagogického oboru, jedná se o práci cca 3-4 hodiny denně, 3 x týdně.

Životopisy zasílejte na email mini.misa@email.cz
Nabízím práci
Do naší mateřské školy v Přišimasech, hledáme šikovnou paní kuchařku, která má ráda děti a doplní náš přátelský kolektiv.
Veškeré informace poskytne ředitelka školy.

Svůj životopis zasílejte na ms.prisimasy@seznam.cz
Nabízím práci
Mateřská škola Přišimasy (04.02.2019 15:32)
Do našeho kolektivu MŠ Přišimasy, hledáme spolehlivou paní kuchařku. Rádi zaučíme.
V případě zájmu se informujte na 321672865, nebo ms.prisimasy@seznam.cz
Nabízíme dobré pracovní podmínky.
Nabízím práci
Mateřská škola Přišimasy (04.02.2019 15:34)
Do našeho kolektivu MŠ Přišimasy, hledáme spolehlivou paní kuchařku. Rádi zaučíme.
V případě zájmu se informujte na 321672865, nebo ms.prisimasy@seznam.cz
Nabízíme dobré pracovní podmínky.
Nabízím práci
Mateřská škola, Praha 3, Na Vrcholu přijme od září kvalifikovanou učitelku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na: info@msnavrcholu.cz
Svačinářka/uklízečka
Kateřina Formánková (21.09.2017 09:53)
Do naší soukromé, rodinné mateřské školky hledáme milou paní/slečnu na úklid a přípravu svačin (35h/týden, služby vždy od 6:45 do 13:45). Hledáme energického člověka, který se rád pohybuje mezi dětmi a společně s námi bude tvořit srdce naší školky. Podmínkou je pouze zaslání CV na uvedený email, pečlivost, pracovitost a opravdu velká chuť do práce. Datum nástupu – ihned. Těšíme se na životopisy.
RE: Svačinářka/uklízečka...
Jana Šiplakova (15.05.2018 07:58)
Dobry Den, hledám praci která me bude naplňovat a myslím ze Prave ta kterou nabízíte by byla tou která by me bavila . Sama mam malou holcicku a proto musim brát ohled i na ni co se tyče vyzvedavani a odváženi do školky . Za nabídku moc dekuju a přeji hezky Den.
RE: Svačinářka/uklízečka...
Hana Novotná (09.01.2018 14:00)
Dobrý den.Měla bych zájem o vaši nabízenou pozici.Moc ráda bych pracovala mezi dětma a mám ráda pořádek.Je mi 41 let,mám dvě děti.
Hledám jen ranní směnu a tahle by mi vyhovovala.Děkuji Hana Novotná.
Nabízím práci
Do naší mateřské školy na sídlišti ve Stodůlkách hledáme milou a šikovnou paní kuchařku, která ráda vaří pro děti a doplní náš přátelský kolektiv.
Veškeré informace získáte u ředitelky školy.
Nabízím práci učitelky MŠ v Praze 12
Do naší pohádkové školičky hledáme hodnou paní učitelku k předškolním dětem. Nabízíme příjemné prostředí, bezvadný kolektiv a skvělé dětičky. Vaše nabídky, prosím zasílejte na e-mail: monikalienertova@seznam.cz nebo volejte 720307779. Těšíme se na Vás
Učitelka do MŠ, Praha 8, nástup květen 2018
Hledáme od června novou paní učitelku do školky jako náhradu za naší kolegyňku co nám odchází na mateřskou dovolenou.

Pracovní náplň:
- Zajišťování předškolní výchovy pro děti 3 - 6let
- Podpora a rozvoj jejich tvořivosti nejen ve výtvarné a hudební oblasti
- Komunikace s rodiči v českém i anglickém jazyce, telefonicky, osobně při předávání dětí
- Sledování, kontrola a hodnocení výsledků vzdělávacího programu
- Administrativa spojená s legislativou (třídnice, evaluace atp)
- Aktivní plánování a realizace denního programu
- Aktivní participace na tvorbě TVP i ŠVP

Požadujeme:
- Plnou kvalifikaci učitele MŠ dle platné legislativy (SŠ, VŠ předškolní pedagogika, nebo speciální pedagogika, ukončené, nebo učitelství pro první stupeň)
- Odbornost
- Profesionální vystupování vůči rodičům i kolegům
- Spolehlivost
- Pracovitost
- Nadšení pro práci s dětmi
- Anglický jazyk aktivně (min. B1)!
- Španělský jazyk velkou výhodou!

Nabízíme:
Nástup červen 2018, mladý a přátelský kolektiv, skupinka 15-ti dětí, příjemné pracovní prostředí, střídání ranních a odpoledních směn, další vzdělávání a kurzy, 8 týdnů dovolené

V případě Vašeho zájmu mám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií a motivačním dopisem.
Pokud podklady nebudou úplné či s nevhodnou kvalifikací, nebudeme na Váš email reagovat. Děkujeme a těšíme se na spolupráci!
Výpomoc v soukromé mateřské škole
Villa Luna (26.05.2017 15:13)
http://www.villaluna.cz
Hledáme novou kvalifikovanou kolegyni (i důchodkyni nebo studentku v posledním ročníku) na výpomoc do soukromé mateřské školy v Praze 4. Nástup od léta nebo září 2017.

Nabízíme rodinné prostředí, motivovaný a sympatický kolektiv a vše další se dozvíte na osobní schůzce, na kterou se již těšíme !!
Kontakt: Mgr.Olga Timková, info @villaluna.cz
Svačinářka/uklízečka
Kateřina Formánková (28.07.2017 12:35)
Do naší soukromé, rodinné mateřské školky hledáme milou paní/slečnu na úklid a přípravu svačin (35h/týden, služby vždy od 6:45 do 13:45). Hledáme energického člověka, který se rád pohybuje mezi dětmi a společně s námi bude tvořit srdce naší školky. Podmínkou je pouze zaslání CV na uvedený email, pečlivost, pracovitost a opravdu velká chuť do práce. Předpokládaný termín nástupu srpen 2017. Těšíme se na životopisy
RE: Svačinářka/uklízečka...
petra (10.01.2019 14:41)
dobrý den,hledám práci svačinářky-uklizečky v okolí Berouna,kdysi jsem byla v tomto oboru na výpomoc a moc se mi to líbilo,miluji děti,s vařením mám 13-letou zkušennost a mám ráda čistotu,bohužel nechci jako brigádu

Zobrazeny záznamy 1 - 20 z celkového počtu 239

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >>